Vykoupaní, vyběhaní, vracíme se z luk a strání.

U vody nám dobře bylo, sluníčko nás opálilo.

Sbírali jsme houby v lese, teď do školky těšíme se!

 

Vážení rodiče, milé děti.

Prázdniny utekly jako voda a Vaše paní učitelky se na Vás již moc těší. Proto si Vám dovolujeme sdělit pár informací k začátku nového školního roku.

Pro děti, které již mateřskou školu navštěvovaly otevírá školka svá vrátka již 29.srpna 2022, a platí pro ně možnost celodenní docházky. Prosíme rodiče stávajících dětí o nahlášení docházky jejich dítěte SMS zprávou na telefonní číslo 721 910 661 (Lucie Suchá), zda půjdou děti po obídku či po spinkání.

Pro nové děti se vrátka školky otevřou 1.9.2022. Rodiče nových dětí poprosíme, aby si první den školky vyzvedli svá dítka do 10 hodin. Druhý den školky již platí možnost obídku ve školce. Přicházet do školky lze mezi 7.00-8.00 hodinou ranní. Vyzvedávání po obídku probíhá v čase od 12.00-12:30 hod.

S sebou si do školky přineste bačkůrky, podepsané oblečení na vycházku a náhradní oblečení, hrneček na pití a dobrou náladu.

Také si dovolujeme všechny rodiče pozvat na třídní schůzku, která se bude konat 2.září 2022 od 16.00 hod. Budeme rády za co nejhojnější účast. Budete seznámeni s informacemi k průběhu letošního školního roku.

 

Těšíme se na Vás!                                        

To Top ↑