kontakt@mszahradkasf.cz

Tříkrálová sbírka

Milí rodiče a příznivci naší školky Zahrádka sv. Františka,

jako každý rok se účastníme Tříkrálové sbírky. 25 procent výtěžku z této sbírky jde na Českou katolickou charitu, 1/3 zbylého výdělku bude použita na podpůrná opatření pro děti naší školky, které to potřebují a pro aktivní kulturní a společenské využití a přípravu do základní školy a dále na podporu k enviromentální výchově.

Letos budeme koledovat společně s Křesťanským domovem mládeže u sv. Ludmily v Praze.

Pokud byste se tedy chtěli letos zapojit do Tříkrálové sbírky, můžete ji kvůli současné covid situaci podpořit online darem na  www.trikralovasbirka.cz.

Na webu Tříkrálové sbírky najdete online kasičku, do které je možné vhodit váš příspěvek. Abyste přispěli na náš záměr, uveďte prosím „PRAHA ACH" – nebo uveďte PSČ 120 00.

Příspěvky se férově rozpočítají na zúčastněné organizace.

Všem dárcům dopředu děkujeme, o využití sbírky pro CMŠ Zahrádka sv. Františka Vás budeme informovat.

Za MŠ Zahrádka sv.Fratniška, Mgr. Radka Hartmanová, ředitelka MŠ.

To Top ↑