kontakt@mszahradkasf.cz

+420 733 187 650

26.týden - Přišel k nám pan Karneval - my se rozloučíme se zimou vesele, karnevalem. A co je vlastně Masopust? A co je karneval?

25.týden - V lese fňuká koloušek - a my si řekneme, jak mu můžeme pomoci, a co se třeba sype do krmítka ptáčkům?

24.týden - Za polárním kruhem - sněhu jsme se dočkali. Tak jakpak to vypadá u Eskymáků? Ti se mají, celý den si spolu hrají.

23. týden - Tetka chřipka- ta nás trápí. My si ale poradíme, s chřipkou pěkně zatočíme.

22.týden - Oblečení, lidské tělo - Kampak patří čepice? Kam navléknu rukavice? To se přece ví...

21.týden - Ledové království - mrzne, mrzne, padá snížek...co se tento týden naučíme? Sněhuláka postavíme, co se děje se sněhem? Kdy padá sníh?

20. týden - Sněhuláci, pajduláci - snad se zadaří a zasněží, abychom si nějakého sněhuláka postavili.

15. týden - Adventní čas - Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí...Těšení na Ježíška si zkrátíme tvořením, pečením, tancováním, zpíváním...

14. týden - Čertů my se nebojíme. - Protože my víme...Mikuláš je spravedlivý, andílek je hodný - jako my děti, není třeba se čerta bát.

13.týden - Vyletěl si pyšný drak - není drak jako drak, který že to baští princezny a kterého zvládneme i my, děti?

11.- 12.  týden - Na svatého Martina, bude bílá peřina - Bude bílo nebo bláto? Snad se nám letos podaří přivolat sv. Martina na bílém koni.

10. týden - Vlaštovičko, leť! - A nejen vlaštovky odlétají do teplých krajin. Poznáme i jiné ptáčky. A co ti, kteří tu zůstávají? Nasypeme jim do krmítka.

7. týden - Dýňování, péče o zahradu - jak se na podzim postarat o zahrádku? A co s dýní? Třeba strašidlo, nebubudem se bát? Kdepak.

6. týden - Podzim - co se děje na podzim v lese, v zahradě a v sadu? Jaké jsou změny v přírodě? Co je to za počasí? To zjistíme, už se na to těšíme :-)

5. týden - Svatý Václav - zámecká kaplička je pojmenována po knížeti České Země -sv. Václavovi. Půjdeme ji navštívit a poznat tak našeho patrona.

4. týden - Ježek - poznáváme život ježka. Víte že: nejí jablíčka, ale pochutnává si na larvách a broukách ? My to už víme :))

2. a 3. týden - Ovoce a zelenina - zde

Třídíme a poznáváme různé ovoce a zeleninu.

1. týden - Školka volá

  • Co vše se ve školce učíme ? A jak to procvičujeme ? - zde ke stažení
  • Básničky, které nás provází každý den. Maminko, tatínku, povídej si je se mnou. - zde ke stažení.

Pár slov od rodičů

To Top ↑