kontakt@mszahradkasf.cz

+420 733 187 650

37. týden - Všechno kvete, krásně voní - na naší zahrádce všechno začíná kvést. Poznáváme nejen kytičky, ale také zeleninu a ovoce, které si sázíme do záhanků. Už se těšíme, až jej budeme sklízet.

36. týden - MŠ UZAVŘENA

35.týden - Svatý Jiří a malá čarodějnice

34. týden - CO SE RODÍ Z VAJÍČEK

32. týden, 33.týden- HODY, HODY DO PROVODY

31.týden - TLUČE BUBENÍČEK - Já jsem muzikant a tak si musíme natrénovat, co takový muzikant umí

29.týden, 30 týden - Naše kočka strakatá - na statku žije spousta zvířátek. A taky jedno koťátko, které zapomnělo mňoukat.

28.týden - Bylo jedno malé semínko - jak se stane ze semínka kytička? To si ukážeme, budem kouzlit a dělat pokusy.

27.týden - Přišlo jaro na kopeček - Jaro, jaro, jaro už je tu. A my budeme sázet první jarní kytičky, také je budem poznávat a povídat si o nich.

26. týden - Přišel k nám pan KARNEVAL - jaký je rozdíl mezi masopustem a karnevalem? Jak se dříve slavil Masopust a co znamenal? To si tento týden povíme a upečeme si koblížky a zaskotačíme si  na karnevale.

24. - 25. týden - Naše tělo - Od hlavy až po paty...Kdo řídí naše tělo? Jak to celé funguje? Budeme poznávat i kostru podle rentgenového snímku a naučíme se spoustu věcí.

23.týden - Tetka chřipka - Co je to bacil? Jak proti němu bojovat? Zatočíme s tetkou chřipkou a naučíme se, co je to vitamín.

22. týden - Zimní oblečení - Punčocháče, ponožky oblečeme na nožky...a jak se správně dál oblékat na zimu? To si tento týden procvičíme.

21.týden - Sněhuláci, pajduláci - Sníh nám moc chybí, tak si aspoň na sněhuláky zahrajeme, namalujeme je, vymodelujeme je...

20. týden - Ledové království - za polárním kruhem - víte co znamená nanuk po eskymácku? My už jo :-) je to lední medvěd.

19.týden - My tři králové...- přišli se poklonit Ježíškovi, a jak to bylo? Co mu přinesli za dary? To se dozvíme tento týden.

17.týden - Těšíme se na Ježíška

15.a 16. týden - Adventní čas, aneb Vánoce, Vánoce přicházejí

14.týden - Čertů my se nebojíme

13.týden - Přišla zima do lesa – jak se zvířátka chystala na zimu

12.týden - Podzimní večery s knížkou a pohádkou - venku už se sešeřilo, večery lákají ke čtení pohádkových knih plných krásných příběhů.

11.týden - Listopadová světýlka a sv. Martin - Už Martin na bílém koni, už zase přijíždí k nám...Jenomže ztratil podkovičku, půjdeme ji hledat a na cestu si posvítíme lucerničkou

10. týden - Vyletěl si pyšný drak - není drak jako drak, který je ten papírový? A přiletí k nám?

9. týden - Barevný podzim - Jak se krásně barví listí. Poznáváme barvy, tvoříme z listí.

7.-.8. týden - Ovoce a zelenina, dýňování - připravujeme zásoby na zimu, jak chutná jablíčko, hruška? Co z nich se dá připravit? A co z dýně? Povíme si o tom, jak rozlišit a proč jíst ovoce a zeleninu,ta má spoustu vitamínů :-)

3. týden - Můj plyšák do postýlky, moje hračka - z čeho vlastně hračka je? A kam patří, když si s ní dohraji?

1 a 2. týden- Školka volá

  • Co vše se ve školce učíme ? A jak to procvičujeme ? - zde ke stažení
  • Básničky, které nás provází každý den. Maminko, tatínku, povídej si je se mnou. - zde ke stažení.

Pár slov od rodičů

To Top ↑