kontakt@mszahradkasf.cz

školka Zahrádka sv. Františka bude po dobu vánočních prázdnin ZŠ Zlonice

23.12.2020 - 3.1.2021   UZAVŘENA.

Ve školce se spolu setkáme až 4.1.2021

Za naši školku Vám přejemespokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky, v novém roce všechno dobré,hodně štěstí, zdraví a úspěchů

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí zřizovatele a ředitelky mateřské školy Zahrádka sv. Františka, oznamuji, že Mateřská škola Zahrádka sv. Františka, se sídlem Budeničky 33, Šlapanice,

se z důvodu podezření na onemocnění COVID-19 v řadách zaměstnanců od pátku 6.11.2020 UZAVÍRÁ.

Škola je nyní uzavřena pouze z preventivních důvodů.

Rozhodnutí je vydáno z organizačních a provozních důvodů.

Uzavření školy platí do 17.11.2020 včetně. MŠ se pro Vaše děti otevře opět ve středu 18.11.2020.

Děkuji za pochopení.

Srdečně Vás zveme na POUTNÍ MŠI SVATOU v kapli sv. Václava na zámku v Budeničkách.

Těšíme se na setkání s Vámi v pátek 25.9.2020 v 17.00 hodin.

Vážení rodiče,

naše školka má stále volná místa pro školní rok 2020/2021. Přijďte se k nám podívat, budeme se na Vás těšit.

Vážení rodiče, milé děti,

budeme se na Vás těšit opět od 1.6.2020. Pro všechny však platí mimořadná pravidla při provozu školky. Prosím o jejich dodržování.

Pravidla najdete ZDE.

Vážení rodiče,

ZDE najdete rozhodnutí o přijetí vaší žádosti ke vzdělávání vašeho dítěte v naší MŠ. Všem žádostím se vyhovuje a všechny děti byly přijaty k předškolnímu vzdělávání v naší MŠ od 1.9.2020.

Radka Hartmanová

Vážení rodiče,
vzhledem k současné situaci šíření nákazy Coronaviru, vydaným doporučením MŠMT a MZ a po dohodě se zřizovatelem, přistupuji k přerušení provozu mateřské školy od pondělí 16.3.2020 do odvolání.

O dalším vývoji situace Vás budu informovat na webových stránkách školy a popřípadě na telefonním čísle.

Vážím si Vaší spolupráce a děkuji za pochopení.

Mgr. Radka Hartmanová

Ředitelka MŠ Zahrádka sv. Františka

Škola bude pro zaměstnané rodiče vydávat Žádost o ošetřovné.

Vážení rodiče,

zde najdete informace ohledně hygienického opatření k výskytu koronaviru.

Vážení rodiče,

Vzhledem k jarním prázdninám v ZŠ Zlonice, bude naše MŠ Zahrádka sv. Františka v týdnu od 9.3. – 13.3.2020

UZAVŘENA.

Děkujeme za pochopení.